Jakie meble możemy dla Państwa wykonać?

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju mebli na zamówienie. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm, dlatego możemy wykonać zarówno meble biurowe jak i meble łazienkowe. W tym wpisie przedstawimy kilka propozycji mebli, które możemy wykonać na zamówienie.

Meble łazienkowe to jedna z naszych propozycji dla klientów indywidualnych. Wykonujemy je z najlepszego rodzaju materiałów, wyposażone w nowoczesne systemy, odpowiednio zabezpieczone przed wodą i wilgocią. Możemy zrobić dla Państwa różnego rodzaju szafki pod umywalki, blaty łazienkowe oraz szafki łazienkowe. Wybór mebli łazienkowych jest bardzo ważny, ponieważ remont tego miejsca jest bardzo kosztowny. Dobrze jest więc przemyśleć wszystko i zastanowić się zawczasu.

Meble biurowe wykonywane na zamówienie w naszej firmie to gwarancja jakości. Dbamy o to, aby materiał, z którego korzystamy był odpowiednio wybrany oraz wykończenie było na najwyższym poziomie. W biurach często przydają się stoły konferencyjne, biurka do pracy z komputerem, szafki barowe. Wszystkie nasze meble możemy w zależności od potrzeb przygotować z ułatwiającymi pracę na komputerach otworami na przewody.

Najważniejsza w pracy przy komputerze jest wygoda, ponieważ często spędzamy osiem godzin siedząc przed ekranem. Dlatego staramy się, aby nasze meble biurowe wykonane były w odpowiedniej wysokości. Dzięki temu pozycja przed komputerem jest prawidłowa i dbamy o zdrowie naszego kręgosłupa.

Często wybieranym materiałem, z którego wykonuje się meble biurowe jest płyta pilśniowa. Jest to materiał stosunkowo niedrogi i łatwy w obróbce, dlatego można z niego wykonać meble na zamówienie o dowolnych wymiarach. Płyty takie pokrywa się zazwyczaj okleiną, która możne mieć praktycznie dowolny wzór co daje nam możliwość indywidualnego dostosowania mebli do swojej potrzeby. Czasem też meble wykonane z tego materiału po prostu się maluje.

Czytaj również: Meble łazienkowe, na które warto zwrócić swoją uwagę.

Chętnie wykonamy meble na zamówienie według Państwa indywidualnego projektu, zapraszamy do kontaktu, aby wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie.

meble na zamówienie

Nasze ostatnie wpisy

Meble łazienkowe – na co decydować przy ich wyborze?

Marzysz o łazience z niebanalnymi meblami? Szukasz kolorowych mebli łazienkowych? Zależy Ci na detalach? Twoja łazienka ma nietypowe wymiary i szukasz mebli na wymiar? Czy możliwa jest ponadczasowa łazienka? Myślisz jak najefektywniej zorganizować przestrzeń w mikro...

O czym pamiętać wybierając meble do łazienki

O czym pamiętać wybierając meble do łazienki Łazienka jest nie tylko miejscem codziennej higieny, ale również oazą relaksu i odprężenia. Aby uczynić ją funkcjonalną, estetyczną i wygodną, ważne jest odpowiednie wybór mebli. Często jednak może to być wyzwanie, ponieważ...

KONTAKT

Pracownia Stolarska TUKAN

Ulica: Bursaki 6
20-150 Lublin

e-mail: 

 kontakt@mebletukan.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek 08.00 -16.00
Sobota: 08.00-14.00

Telefon: 

607 45 20 65
667 87 56 28

Tel./fax: 081 441 25 12