meble łazienkowe lublin

W dzisiejszym dynamicznym świecie technologii, koncepcja łazienki idzie o krok dalej, integrując innowacyjne rozwiązania elektroniczne w meblach łazienkowych. To nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale także odświeżające podejście do codziennych rytuałów kąpielowych. Poznaj nowe trendy, które łączą elegancję mebli łazienkowych z zaawansowaną technologią.

Lustra tzw. magic mirrors

Lustra łazienkowe z wbudowanymi ekranami dotykowymi – zwane też lustrami z funkcjami smart. Są to inteligentne lustra umożliwiające dostęp do wiadomości, prognozy pogody i ulubionej muzyki.

Meble łazienkowe z oświetleniem LED

Wbudowane w szafki i półki oświetlenie LED, które pozwala nie tylko na łatwiejszy dostęp do rzeczy w szafkach, ale też daje możliwość personalizacji opcji oświetlenia, tworzących atmosferę w zależności od nastroju.

Systemy audio w szafkach i półkach

Meble łazienkowe z wbudowanymi głośnikami Bluetooth, pozwalające na bezprzewodowe połączenie z urządzeniami mobilnymi. Poranna toaleta przy ulubionej muzyce lub wieczorna kąpiel przy relaksujących dźwiękach? Dlaczego nie.

Inteligentne szafki z nawilżaczem powietrza

Inteligentne szafki łazienkowe z nawilżaczami to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność i dbałość o zdrowie skóry. Dzięki wbudowanemu nawilżaczowi powietrza, te nowoczesne meble nie tylko pomagają utrzymać odpowiednią wilgotność w łazience, ale także zapewniają delikatne nawilżenie skóry podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących kompleksową troskę o komfort w przestrzeni łazienkowej, łączącą elegancję mebli z nowoczesnymi funkcjonalnościami.

Elektroniczne sterowanie temperaturą wody

Baterie i systemy prysznicowe z elektronicznym sterowaniem temperaturą wody, pozwalające na precyzyjną kontrolę ciepła wody dla maksymalnego komfortu podczas kąpieli.

Smart toalety z dodatkowymi funkcjami

Toalety z wbudowanymi funkcjami smart, takimi jak podgrzewane siedzisko czy bide. Innymi słowy – automatyczne czyszczenie i dezynfekcja dla higieny na najwyższym poziomie.

Inteligentne systemy magazynowania

Szafki z wbudowanym systemem monitorowania stanu zapasów. Powiadomienia o potrzebie uzupełnienia kosmetyków czy środków czystości.

Podgrzewane powierzchnie i lustra anti-fog

Zaparowane lustro w łazience? Nie z wzbudowanymi systemami podgrzewania.

Innowacyjne meble łazienkowe zintegrowane z technologią sprawiają, że codzienne czynności stają się bardziej komfortowe, nowoczesne i przyjemne. Pozwól, aby Twoja łazienka stała się przestrzenią, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością, a technologia dodaje nutę nowoczesności. To łazienka przyszłości już dziś! 

Nasze ostatnie wpisy

Meble łazienkowe – na co decydować przy ich wyborze?

Marzysz o łazience z niebanalnymi meblami? Szukasz kolorowych mebli łazienkowych? Zależy Ci na detalach? Twoja łazienka ma nietypowe wymiary i szukasz mebli na wymiar? Czy możliwa jest ponadczasowa łazienka? Myślisz jak najefektywniej zorganizować przestrzeń w mikro...

O czym pamiętać wybierając meble do łazienki

O czym pamiętać wybierając meble do łazienki Łazienka jest nie tylko miejscem codziennej higieny, ale również oazą relaksu i odprężenia. Aby uczynić ją funkcjonalną, estetyczną i wygodną, ważne jest odpowiednie wybór mebli. Często jednak może to być wyzwanie, ponieważ...

Szafy na ubrania, dokumenty, narzędzia – o czym pamiętać?

Szafy są niezwykle ważnym elementem każdego domu lub mieszkania. Służą do przechowywania różnych rzeczy - od ubrań po narzędzia, dokumenty i wiele innych. Istnieje wiele rodzajów szaf, które można wybrać, w zależności od potrzeb i preferencji. Szafy na ubrania,...

KONTAKT

Pracownia Stolarska TUKAN

Ulica: Bursaki 6
20-150 Lublin

e-mail: 

 kontakt@mebletukan.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek 08.00 -16.00
Sobota: 08.00-14.00

Telefon: 

607 45 20 65
667 87 56 28

Tel./fax: 081 441 25 12