KONTAKT

Pracownia Stolarska TUKAN

Ulica: Bursaki 6
20-150 Lublin

e-mail: 

 kontakt@mebletukan.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek 08.00 -16.00
Sobota: 08.00-14.00

Telefon: 

607 45 20 65
667 87 56 28

Tel./fax: 081 441 25 12

Meble łazienkowe Lublin

Wybór mebli łazienkowych nie zawsze jest oczywisty. Meble, które w danej chwili są zgodne z obowiązującymi trendami, a zarazem z naszym gustem, mogą przecież po prostu nie zmieścić się we wnętrzu naszej łazienki lub okazać się niepraktyczne. Naturalnie, pod uwagę należy brać również ich cenę oraz dostępność, choć w tym przypadku nie powinno to stanowić karty przetargowej – meble łazienkowe są bowiem wyborem na lata i należy w pierwszej kolejności zadbać o ich wysoką jakość. Jakość, która w największym stopniu związana jest z gatunkiem użytych przy produkcji materiałów. Dlatego właśnie, dokładamy największych starań, aby surowce, z których wytwarzamy meble łazienkowe Lublin były odporne na działanie wilgoci i przypadkowe uszkodzenia. Zdając sobie sprawę z potrzeb naszych klientów, oferujemy Państwu nowoczesne i użyteczne meble, dostępne nie tylko w atrakcyjnej cenie, ale także w wielu wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Prezentowane na tej stronie meble łazienkowe z Lublina, to tylko niewielka część możliwych projektów. Każdy z nich może być dopasowany pod względem gabarytów, frontów czy elementów wykończeniowych, do wymagań konkretnego pomieszczenia w Państwa domu.

Meble do łazienki w Twoim stylu

Łazienka to jedno z pomieszczeń, w którym powinieneś czuć się komfortowo i bezpiecznie. Bez względu na to, czy bierzesz szybki prysznic, czy też przygotowujesz relaksującą kąpiel, jej wystrój powinien cieszyć Twoje oczy i napełniać Cię pozytywną energią. Na wspomniany wystrój składają się oczywiście meble łazienkowe Lublin, które mogą idealnie pasować do Ciebie i Twojej rodziny. W szerokiej ofercie naszych produktów znajdziesz zarówno meble o charakterze klasycznym, jak i pomysły bardziej nowoczesne, zabawne, o niebanalnych kształtach i kolorach. W swojej pracy podążamy nie tylko za aktualnymi trendami w projektowaniu mebli, ale także za Tobą i Twoimi najbliższymi. Dla nas, liczy się przede wszystkim Twój styl i wygoda. Staramy się, by nasze propozycje nie tylko spełniły Twoje wymagania estetyczne, ale także te związane z ogólną funkcjonalnością łazienki. Konieczne jest więc, aby meble nie zajmowały zbyt dużo miejsca, ale mogły swobodnie pomieścić wszystkie akcesoria higieniczne. Dlatego dbamy o 100% wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni. Mamy nadzieję, że nasze meble z Lublina będą w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wysublimowanych klientów.

Twoja łazienka, Twój pomysł, Twoje meble z Lublina

Oferowane meble łazienkowe Lublin dostosowujemy do Państwa potrzeb w taki sposób, aby każde – nawet najmniejsze pomieszczenie – mogło charakteryzować się funkcjonalnością oraz niebanalnym charakterem. Bardzo chętnie zajmujemy się projektowaniem unikalnych mebli, które idealnie wpasują się nawet w bardzo nieustawne pomieszczenia. Często zdarza nam się współpracować z projektantami wnętrz, którzy zawsze pomagają nam w podjęciu najbardziej trafnych decyzji.

Jeśli chodzi o meble łazienkowe, jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów, dlatego z chęcią wspieramy w realizacji nawet najbardziej nietuzinkowych koncepcji. Wszystko zaczyna się od rozmowy z naszymi doradcami. To oni, z uwagą słuchają o Państwa potrzebach, odnośnie urządzenia łazienki, a następnie proponują najlepsze rozwiązania, dostosowując je do Państwa oczekiwań. Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu, nadchodzi czas na produkcję mebli, którą zajmują się profesjonalni i doświadczeni wykonawcy. Pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie, informując na bieżąco o przewidywanym czasie zakończenia prac, aby na końcu móc dostarczyć do Państwa domów wymarzone meble łazienkowe Lublin. Sprawdź również naszą ofertę na meble kuchenne Lublin.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, w której będą mogli Państwo zaczerpnąć wielu informacji nie tylko z zakresu wystroju łazienki, ale także całego domu.