KONTAKT

Pracownia Stolarska TUKAN

Ulica: Bursaki 6
20-150 Lublin

e-mail: 

 kontakt@mebletukan.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek 08.00 -16.00
Sobota: 08.00-14.00

Telefon: 

607 45 20 65
667 87 56 28

Tel./fax: 081 441 25 12

Szafy Lublin

Proponujemy Państwu szafy pod wymiar, tworzone zgodnie z projektem uwzględniającym potrzeby klienta, gabaryty pomieszczenia oraz kolorystykę. Wykonujemy zarówno szafy z drzwiami przesuwanymi, jak i otwieranymi. Wszystko zależy od ilości miejsca w danym pomieszczeniu oraz od Państwa preferencji i wymagań, względem poszukiwanej szafy Lublin. Jako producenci mebli doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w każdym domu jest odpowiednio dobrana szafa. Dobrze zaprojektowane szafy, z jednej strony mogą ukryć wszystkie rzeczy, których nie używamy na co dzień, z drugiej – wyeksponować pamiątkowe przedmioty, które ustawimy na odpowiednio oświetlonych półkach. To właśnie możliwość ukrycia zbędnych przedmiotów pozwala nam na wprowadzenie do swojego otoczenia spokoju i ładu. Sposobność ta jest szczególnie ważna w momencie, gdy brakuje nam w mieszkaniu właściwej garderoby, która mogłaby magazynować wszystkie ubrania niezależnie od pory roku. Dlatego warto zadbać o to, aby szafa, która ma służyć nam przez kolejne lata była nie tylko estetycznie wykonana, pojemna, ale i spełniała wiele niezbędnych funkcji.

Rodzajów szaf jest ogrom. Każdego roku do produkcji wchodzi spora liczba nowych wzorów i rozwiązań, które cieszą rzesze Klientów. My zdecydowaliśmy się na produkcję dwóch sztandarowych rodzajów szaf: tych wnękowych oraz wolnostojących. Każda z nich ma wiele oczywistych zalet, o których przekonacie się Państwo już w momencie pierwszego użytkowania. Wnękowe szafy Lublin doskonale pomogą wykorzystać wszelkie niezagospodarowane wgłębienia w ścianach. Dużym plusem tego typu rozwiązania jest to, że posiadamy możliwość zaprojektowania szafy czy półek, ze szczególnym uwzględnieniem wymiarów określonego miejsca. Szafy z tej kategorii mogą być znakomicie zaaranżowane, tworząc wizualnie jednolitą powierzchnię ze ścianą. Wolnostojące szafy sprawdzą się natomiast w pomieszczeniach, które nie posiadają żadnych niewykorzystanych wnęk. Najlepsze wykończenie szafy może stanowić doskonałą dekorację, podkreślając ogólny charakter i wystrój wnętrza.

Proponujemy Państwu szafy pod wymiar, tworzone zgodnie z projektem uwzględniającym potrzeby Klienta, gabaryty pomieszczenia oraz kolorystykę. W każdej z naszych produkcji staramy się kierować nie tylko światowymi trendami, ale także naszym własnym, wyrobionym na przestrzeni lat, stylem i, przede wszystkim, Państwa osobistym gustem. Wykonujemy zarówno szafy Lublin z drzwiami przesuwanymi, jak i otwieranymi. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Państwa preferencji i upodobań.

Szafy z Lublina według Twojego projektu

W przypadku szaf wyposażonych w drzwi przesuwane stosujemy aluminiowe i stalowe systemy o różnych wybarwieniach aluminium. Przede wszystkim w kolorze złotym, naturalnym aluminium, szampańskim, a także koniakowym. Podobnie nasze systemy lakierowane dostępne są w kilkunastu kolorach. Fronty szafy Lublin wykonywane są z solidnej i odpornej na nieprzewidziane uszkodzenia płyty laminowanej, takich firm jak: Kronopol, Kronospam i Pfleiderer; płyt fornirowanych lakierowanych i bejcowanych oraz płyt lakierowanych MDF, szkła Lacomat, Lacobel, Decormat dostępnego w trzech kolorach luster: srebrnym, brązowym i grafitowym. Nasze szafy Lublin wyposażamy także w drzwi przesuwane, z płytą łączoną ze szkłem lub lustrem. Ciekawostką może być, że zamontowanie lustra spowoduje optyczne poszerzenie danej przestrzeni. Dużym udogodnieniem jest możliwość zamówienia zabudowy pod skosem, na poddaszu oraz pod schodami, z zastosowaniem drzwi przesuwanych. Zwykle niezagospodarowane miejsce stanie się dzięki temu stosownym lokum dla wszystkich przedmiotów, do których chcemy mieć łatwy dostęp na co dzień.

Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta, dostosowujemy szafę do natychmiastowego użytkowania. Kompletujemy wszystkie elementy jej wyposażenia takie jak: bardzo praktyczne galeryjki, wieszaki typu pantograf, niezwykle modne kosze wiklinowe, wieszaki na krawaty i spodnie czy wysuwane półki na obuwie. Każde z tych akcesoriów przyczyni się do zwiększenia wygody użytkowania szafy Lublin, sprawiając, że bez trudu posegregujemy w niej swoje ubrania i wszelkie niezbędne akcesoria.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i zawsze staramy się je spełniać. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w celu uzyskania większej ilości informacji na temat szaf tworzonych na zamówienie.

Sprawdź także naszą ofertę na meble kuchenne Lublin, oraz meble łazienkowe Lublin.