KONTAKT

Pracownia Stolarska TUKAN

Ulica: Bursaki 6
20-150 Lublin

e-mail: 

 kontakt@mebletukan.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek 08.00 -16.00
Sobota: 08.00-14.00

Telefon: 

607 45 20 65
667 87 56 28

Tel./fax: 081 441 25 12

Jeżeli poszukujesz mebli do sypialni, zapraszamy do nas. Wykonujemy meble do sypialni w wielu interesujących modelach i ciekawych wariantach kolorystycznych. Oferujemy optymalne rozwiązania, które pozwolą zaaranżować wymarzoną sypialnię, nawet tę niewielkich rozmiarów.

Bez względu na to, czy szukasz jasnych mebli do sypialni o klasycznym wyglądzie, czy też pojedynczych egzemplarzy stolików nocnych lub szaf w nowoczesnej stylistyce, w naszej ofercie znajdziesz doskonale dostosowane do tych oczekiwań produkty.
Sypialnia jest chyba jedynym takim miejscem w całym domu, w którym spędzamy tak dużą ilość czasu w podobnej, leżącej pozycji. Wynika to z oczywistych względów, czyli z codziennej potrzeby odpoczynku i snu. Aby jednak zapewnić sobie spokojny relaks, powinniśmy zadbać o wygodne podparcie dla naszego ciała, podczas spoczynku. Dlatego postanowiliśmy zająć się produkcją mebli do sypialni, wśród których pierwsze skrzypce gra bez wątpienia łóżko. Idealnie dobrane do rozmiarów Twojej sypialni, ale także to Twojego wzrostu sprawi, że rano obudzisz się zregenerowany i pełen energii. Nic tak nie pomoże w osiągnięciu tego idealnego stanu, jak komfortowy wypoczynek.
Oferujemy szerokie łoża, a także zajmujące mniej miejsca klasyczne łóżka, które możemy wykonać z dowolnie wybranego przez Państwa materiału, zarówno z naturalnego drewna jak i z płyt meblowych. Możliwości w tym zakresie są naprawdę niezliczone.
Łóżka, które możemy dla Państwa wykonać, cechują się przede wszystkim idealnym wzornictwem, dopasowanym do charakteru Państwa oraz wystroju pozostałych pomieszczeń w Państwa domu. Stabilność tego rodzaju mebla jest nadrzędną właściwością, dlatego z dużą dokładnością produkujemy każde zamówione u nas łóżko. Problemu nie stanowią nawet niewielkie sypialnie. Do każdej z nich zmieści się dostarczony przez nas mebel, który w całości zmontujemy na miejscu

W kategorii mebli sypialnianych znalazły się oczywiście szafki nocne stojące oraz wiszące. Ich wygląd dopasowany jest w 100% do zamówionego łóżka. Jest jednak możliwość osobnego zamówienia szafek, jeśli jeszcze nie posiadają ich Państwo w swojej sypialni. Wówczas, wybierzemy najbardziej pasujące do obecnych mebli fronty w odpowiedniej stylistyce. Podobnie jak wnękowe szafy Lublin, szafki do sypialni możemy wykonać na indywidualne zlecenie, w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie. Istnieje możliwość zamówienia szafek nocnych w klasycznej oprawie, wykonanych z naturalnego drewna sosnowego, a także w bardziej nowoczesnej wersji – z płyt MDF pokrytych warstwą odbijającej światło powłoki akrylowej.
Produkowane przez nas meble do sypialni charakteryzują się estetycznym wyglądem, praktycznym zastosowaniem oraz solidnym wykonaniem. Prezentowane w ramach naszej oferty rozwiązania, dostarczamy w korzystnych cenach i szerokiej palecie kolorystycznej.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty, a także innymi kategoriami mebli, wśród których szczególnie polecamy meble kuchenne Lublin.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty.