Stając przed wyborem mebli możemy być zaskoczeni jak wiele poszczególnych elementów trzeba rozważyć, aby ostatecznie ustalić jakie meble chcemy. Musimy wiedzieć z jakiego materiału mają być wykonane, znać rodzaj wykończenia, wymiary, systemy jakie mają być w nich użyte. Oczywiście można też kupić gotowe meble, znając jedynie maksymalny wymiar jaki mogą mieć. Nie trzeba wtedy zbyt wiele zastanawiać się nad wszystkim. Jednak nie jest to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby wymagających klientów. Dla tych, którym zależy na przestrzeni wokół siebie proponujemy wykonanie mebli na zamówienie.

Dlaczego warto wybrać meble na zamówienie?

Odpowiedź na to pytanie jest dosyć prosta. Jest kilka znaczących elementów, w jakich meble na zamówienie osiągają przewagę nad gotowymi meblami ze sklepu. Po pierwsze meble na zamówienie możemy wykonać w dokładnie takim wymiarze jaki potrzebujemy. Może to się wydawać oczywiste. Meble muszą pasować do miejsce w jakim chcemy je umieścić. Jednak, gdy udamy się do sklepu meblowego, dowiemy się, że znalezienie idealnie pasujących nam wymiarem mebli graniczy z cudem. W konsekwencji najczęściej dobieramy takie, które są jedynie zbliżone do tego czego potrzebowaliśmy i tym samym tracimy przestrzeń, która mogłaby się nam przydać. Po drugie ciężko gotowe meble to ograniczanie wyboru. Rodzaje wykończeń, tworzywa z jakiego są meble czy systemu jaki jest użyty w meblach to istotna sprawa. Meble na zamówienie dają nam w tej przestrzeni pełną swobodę. Możemy decydować się na wszystko co jest tylko dostępne. Natomiast gotowe meble mają zazwyczaj jedynie kilka dostępnych opcji. Gdy już trafimy na takie, które nam się podobają, musimy jeszcze brać pod uwagę to czy pasują nam wymiarem. Po trzecie pomysł na wykonanie mebli przez inwestora często jest lepszy niż gotowe meble ze sklepu. Pomysłowość ludzi nie zna granic i bardzo często zdarza się, że kliencie sami najlepiej wiedzą czego potrzebują. Łączą idealnie wymiary z materiałem oraz systemami i tworzą doskonałą dla siebie kompozycje.

Gdzie warto zdecydować się na meble na zamówienie?

Naszym zdaniem zdaniem każda przestrzeń zasługuje na indywidualne podejście. Meble to zakup na lata, dlatego dobrze jest podejść do tematu ich zakupu. Dlatego uważamy, że nie ma znaczenia czy wybieramy meble na zamówienie do kuchni, salonu czy łazienki. Z pewnością będzie to dobra inwestycja. Przestrzeń, w której mieszkamy oddziałuje na nasze samopoczucie. Dlatego warto zadbać, aby była zoptymalizowana pod każdym względem. Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, przyjazne w użytkowaniu systemy, przyjemne dla oka wykończenia. Te rzeczy świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni naszego domu. Dlatego warto postawić na meble na wymiar niezależnie od tego o jakim pomieszczaniu pomyślimy.

Ile kosztują meble na zamówienie?

Zarówno meble kupione w sklepie, jak i te wykonane na zamówienie. to oczywiście spory wydatek. Jest wiele składowych ceny za jaką kupujemy meble, są to między innymi koszt materiału z jakiego się je wykonuje, systemów jakie w nich użyto, koszty pracy stolarza oraz wiele innych. Nie jest więc łatwo odpowiedzieć na pytanie ile kosztują meble na zamówienie, nie znając przynajmniej kilku parametrów. Jest to pytanie bardzo otwarte. Odpowiedzieć na to pytanie możemy udzielić dopiero po spotkaniu. Oferujemy Państwu darmowy pomiar i wycenę. Po tym dopiero będzie można mówić o cenie mebli, które chcą Państwo wykonać.

Nasze ostatnie wpisy

O czym pamiętać wybierając meble do łazienki

O czym pamiętać wybierając meble do łazienki Łazienka jest nie tylko miejscem codziennej higieny, ale również oazą relaksu i odprężenia. Aby uczynić ją funkcjonalną, estetyczną i wygodną, ważne jest odpowiednie wybór mebli. Często jednak może to być wyzwanie, ponieważ...

Szafy na ubrania, dokumenty, narzędzia – o czym pamiętać?

Szafy są niezwykle ważnym elementem każdego domu lub mieszkania. Służą do przechowywania różnych rzeczy - od ubrań po narzędzia, dokumenty i wiele innych. Istnieje wiele rodzajów szaf, które można wybrać, w zależności od potrzeb i preferencji. Szafy na ubrania,...

KONTAKT

Pracownia Stolarska TUKAN

Ulica: Bursaki 6
20-150 Lublin

e-mail: 

 kontakt@mebletukan.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek 08.00 -16.00
Sobota: 08.00-14.00

Telefon: 

607 45 20 65
667 87 56 28

Tel./fax: 081 441 25 12