KONTAKT

Pracownia Stolarska TUKAN

Ulica: Bursaki 6
20-150 Lublin

e-mail: 

 kontakt@mebletukan.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek 08.00 -16.00
Sobota: 08.00-14.00

Telefon: 

607 45 20 65
667 87 56 28

Tel./fax: 081 441 25 12

Meble na zamówienie prosto z Lublina

Oferty sklepów meblowych – choć ciekawe i po brzegi wypełnione asortymentem – nie zawsze są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Problemy związane z wyborem kolorystyki czy kształtu mebli, stanowią swego rodzaju codzienność w salonach meblowych. Rozumiejąc trudności, jakie mogą pojawić się podczas wyboru mebli, stworzyliśmy ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb klienta. Proponujemy Państwu dostosowane do indywidualnych potrzeb, meble na zamówienie z Lublina.

Meble na zamówienie – Ty wybierasz, my tworzymy

Dzięki szerokiemu wyborowi materiałów i proponowanych projektów, jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde, złożone przez klienta zlecenie. Tworzone przez nas meble na zamówienie z Lublina, odznaczają się wysoką jakością i solidnym wykonaniem. W celu jak najlepszego dopasowania mebli do wnętrza, przeprowadzamy wizualizacje komputerowe, doradzamy w zakresie kolorystyki i układu mebli. Na każdym etapie współpracy pozostajemy do Państwa dyspozycji, umożliwiając tym samym śledzenie postępów oraz kontrolę podejmowanych działań. Z racji na fakt, że nasza firma zajmuje się tworzeniem mebli na zamówienie w Lublinie, toteż na terenie wymienionego miasta oraz jego okolic, dokonujemy bezpłatnych pomiarów wnętrza.

Nie tylko meble na zamówienie

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość złożenia zamówienia wraz z wyposażeniem. Dostarczane przez nas meble na zamówienie są więc gotowe do użytku natychmiast po zamontowaniu takie jak meble kuchenne, meble łazienkowe Lublin i inne.

Wykonujemy następujące usługi:

  • cięcie płyt meblowych
  • okleinowanie
  • lakierowanie frontów meblowych
  • bejcowanie, lakierowanie forniru
  • wiercenie otworów pod zawiasy
  • przygotowanie materiału do samodzielnego montażu szaf i kuchni